2020 rendhagyó karácsonyán

Ez a tanév sok mindenben rendhagyó. A járványhelyzet miatt november közepe óta kirekedtünk az iskola falai közül, ezért minden iskolai programot az online térben igyekszünk megvalósítani.

Bár az internetes közeg nem mindig adja vissza az eredeti, személyes élmény hangulatát, a nemes szándék és az összefogás talán mégis kárpótol bennünket valamennyire.

Az idei karácsonyi műsorunk elgondolásánál és összeállításánál is ez a szándék mozgatott bennünket, tanárokat, amikor kitaláltuk, hogy egy kis videós összeállítással próbálunk kedveskedni és meglepetést okozni régen látott diákjainknak és kollégáinknak. Így hát újra összeállt a tanári kórusunk, valamint egy karácsonyi versklipet is készítettünk, amelyben mi magunk mondtuk a verseket és szerepeltünk.

Örömmel tölt el mindannyiunkat, akik részt vettünk a projektben a sok pozitív visszajelzés és köszönő szó.

Kedves Kollégák, Szülők! Kedves Mikszáthos Diákok!

Fogadják, fogadjátok szeretettel 2020 rendhagyó karácsonyán rendhagyó karácsonyi összeállításunkat, melyben szívünk-lelkünk benne van.