FÉNYSZILÁNKOK – Teknős Dominik fotókiállítása


Régóta dédelgetett álmunk vált valóra nemrégiben: Fényszilánkok címmel volt diákunk, Teknős Dominik fotóiból nyílt kiállítás iskolánk Mikszáth Galériájában.

Dominik általános iskolás kora óta foglakozik fotózással. Az évek múlásával egyre kreatívabb alkotások születtek kamerájának és tehetségének köszönhetően. A most megnyílt tárlat is ezt a sokoldalúságot bizonyítja.

A kiállítást megnyitotta, az alkotót és művészetét méltatta és lebilincselő magyarázatával a művészetet igyekezett közelebb hozni az ifjúsághoz Hegedűs Henrik, a Nógrád Megyei Hírlap újságírója. A megnyitó ünnepséget éneklésével tovább gazdagította iskolánk 9. osztályos tanulója, Spanu Izabella.

A tárlat a digitális tanrend ellenére is megtekinthető egyénileg, hétköznapokon 8-16 óráig a Mikszáth Kálmán Középiskolában ( Hétvezér út 26.).