“Trianon 100”


Ezzel a címmel emlékezve a szomorú eseményekre,  iskolánk történelem-magyar munkaközössége hirdetett pályázatot több kategóriában egyéni illetve csoportos formában. A verseny díjazottjai dr Nyári Gábor történész Trianon előadásán vehették volna át a jutalmakat. A munkaközösség elbírálta a beérkezett pályaműveket.

Képzőművészet kategóriában :

1. helyezést értek el /rap9/ jeligével Molnár József és Sziklai Alex a SSZC Borbély Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulói


2. helyezett lett /Karlak 11/ jeligével Berki Zoltán képe, szintén a Borbély Lajos szakképzőből3. osztott helyezést értek el iskolánk tanulói :/ MR Trianon 100/ -jeligével Makkai Rebeka  és /11.D 2020 / jeligével Vizoviczki Nimród


Versírás kategóriában :

1. helyezést ért el Trianon című versével Domonkos Anna Szent Imre általános Iskola és Gimnázium tanulója.

A jutalmakat a helyzet normalizálása után juttatjuk el a nyerteseknek.

Sirokiné Handó Ildikó
szaktanár