“TRIANON 100” PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájának magyar-történelem munkaközössége pályázatot hirdet a Trianon emlékév kapcsán „TRIANON 100” címmel, egyéni vagy csoportos (max: 5 fő) formában Balassagyarmat középiskoláinak illetve a Salgótarjáni SZC tagintézményeinek a következő kategóriákban:

• Esszéírás 2-4 oldal terjedelemben és a mellékletek
  • Versírás
  • Riport készítés határon túlra került emberekkel, családokkal
  • Fotópályázat (max: 5 fotó)
  • Képzőművészeti alkotás bármilyen technikával
  • Plakát készítés
  • Rap dalszöveg írása (videó felvétellel)

A pályaművek beérkezésének határideje: 2020. március 16.

A pályázatokat jeligével ellátva, illetve a mellékelt pályázati űrlapot kitöltve külön borítékban kérjük csatolni.

Az elbírálást intézményünk magyar-történelem munkaközössége végzi.

Eredményt 2020. március 25-én hirdetünk Dr. Nyári Gábor Trianon előadásának keretében, amelyre a díjazottakat meghívjuk. Itt a legjobb helyezést elérő tanulók előadhatják, bemutathatják pályaművüket.

A díjazás kategóriánként történik.

A legjobbak részt vehetnek az iskolánk által szervezett 3 napos tokaji vízitúrán.

A pályázatokat Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2660 Balassagyarmat, Hétvezér utca 26. „A” épület) címére, vagy e-mailben (mkkevig@mkkevig.sulinet.hu) kérjük megküldeni.

Bármilyen kérdés esetén Sirokiné Handó Ildikó szaktanárhoz lehet fordulni a következő elérhetőségeken, telefonon a 06/20/594-2992 számon, e-mailben sineildi@gmail.com.

Pályázati űrlap