Országos Diákparlamentben a DÖK elnök

Salgótarjánban került a Megyei Diákparlament ülésére, ahol megválasztották az Országos Diákparlamanet Nógrád megyei delegáltjait, köztük iskolánk képviseletében Tóth Alexandra, DÖK-elnököt.

“Reggel elutaztunk Salgótarjánba a Nógrád Megyei Diákparlament ülésére ahol elnököt illetve helyettest és 6 képviselőt választottak/választottunk meg.

Jelöltettem magam mint képviselő jelölt és sikeresen meg is választottak.

Mielőtt megszavazták a jelölteket, mindenki röviden bemutatkozott és elmondta, hogy miért szeretne képviselő lenni.

Ezután minden szavazásra jogosult diák kitöltötte a szavazólapot.

Személy szerint jól éreztem magam és nagyon örülök neki, hogy képviselő lehetek.” – nyilatkozott Tóth Alexandra, 11. IV-s diák.

Ezúton gratulálunk neki és sikeres, eredményes munkát kívánunk az Országos Diákparlamentben, melynek első ülésére februárban kerül sor!