Halloween-nap

Töklámpások és mécsesek fénye világította meg az iskola falait, melyeket szellemek, zombik, és egyéb túlvilági lények alakjában feltűnő diákok töltöttek meg.
Nem egy Zs kategóriás film rémálma elevendett meg az épületek falai között, hanem egy vidám, kreatív vetélkedő izgalmas pillanatait láthatta a megfigyelő.

Az osztályok a halloweeni hangulatot idéző tanteremdíszítésben, extrém sminkelésben és túlvilági hangulatkeltésben versengtek egymással.

Sok színvonalas és igazán kreatív megoldást, átalakítást vehetett szemügyre a Hering Noémi tanárnő, Pap István tanár úr és Ember Dorotti 11.IV-s diák alkotta zsűri, akik végül a 11.D osztály produkcióját nyilvánították a legjobbnak.

A képzeletbeli dobogó 2. fokára a 10.CF léphetett fel, míg a harmadik helyen a 9.V és 10.D osztály osztozhat.

Ezúton is gratulálunk nekik, illetve minden résztvevő osztálynak!