Élménybeszámoló

Jó hangulatú, izgalmakkal teli sporteseménnyel indult a 2019/2020-as tanév a GINOP 6.2.3 programban részt vevő tanulóknak Balassagyarmaton.

A 13 balassagyarmati tanulócsoport diákjai kísérőik bíztatásával a városi sportcsarnokban mérhette össze ügyességét és rátermettségét. A szervezők az energiapótlásról is gondoskodtak, szendvicsekkel, csokoládéval és friss gyümölccsel készültek. A nyertes csapatokat oklevéllel és egy-egy tábla csokoládéval díjazták. A diákok nagyon jól érezték magukat, igyekeztek a legtöbbet kihozni magukból és csapatukból. A Mikszáth középiskola két csapata valamint a Szondi György középiskola egyik csapata bizonyult a legjobbnak.

Az esemény hangulatával megalapozta a tanévet, és reméljük, kellő lendületet biztosít a tanulócsoportok előtt álló feladatok teljesítésére.