Pályázati felhívás végzős diákok számára

A Mikszáth Kálmán Középiskola Vezetősége és Tanári Kara a 2019-20-as tanévre pályázatot hirdet

“AZ ÉV VÉGZŐS DIÁKJA”

címmel.

A pályázaton a végzős szakgimnáziumi és szakközépiskolai tanulók vehetnek részt, a két kategóriából egy-egy győztes lesz kihirdetve.

Pályázati feltételek:
– Szakközépiskolai tanulók esetén legalább 3.5, szakgimnáziumi tanulóknál minimum 4.0 tanulmányi átlag.-Aktív részvétel tanulmányi versenyeken.-5 óránál kevesebb igazolatlan mulasztás.-Nem folyt ellene fegyelmi eljárás, nincs osztályfőnöki, tantestületi, igazgatói írásbeli intése.-Példamutató magatartásával, szorgalmával emeli iskolánk hírnevét.

Az elbírálás a tavaszi szünet után történik, a pályázat kezdete 2019. szeptember 1.

A győztesek a Madách Mozi felajánlását kapják: ingyenes részvételi lehetőség a mozi rendezvényein. Szponzorok: Rigó Zoltán, a Madách Mozi vezetője és Varga Mária tanárnő