Újabb siker az OSZTV-n

A sikersztori folytatódik: már harmadszor jutott tanulónk a pénzügyi-számviteli ügyintézők Országos Szakmai Tanulmányi Versenyének döntőjébe.

A Makón megrendezett rangos megmérettetésen iskolánk 14. a osztályos tanulója, Tolnai Gréta sikerrel képviselte intézményünket. Az elődöntő alapján két vizsgatárgyból szerzett mentességet, a döntőben pedig további mentességeket szerzett, így szakmai vizsgát már csak egy tantárgy szóbeli részéből kell tennie.

A versenybizottság döntése alapján az Esettanulmány bemutatása gyakorlati vizsgafeladatból különdíjat vehetett át a Pénzügyminisztérium Pénztártermében.

Felkészítő tanárok voltak: Bálint-Busai Szilvia, Tamásné Agonács Szabina, Polyákné Szabó Györgyi.

Gréta eredményeiért és szorgalmáért iskolánk ballagási ünnepségén Mikszáth-plakettet vehetett át.

Bálint-Busai Szilvia