Országos díszcsomagoló sikerek

Harmadik alkalommal gyűltek össze az ország ügyeskezű és kreatív tanulói, hogy szebbnél szebb díszcsomagolásokat készítsenek el.

A Kiskunfélegyházán megrendezett Országos Díszcsomagoló Versenyen iskolánk diákjai is eredményesen szerepeltek. A 41 csapat részvételével megrendezett megmérettetésen Filip Vivien, Kacsári Kitti, Varga Bianka és Kovács Noémi, Seres Sarolta, Tóth Henriett képviselte intézményünket. Mindkét csapat szép eredményt ért el az erősen szubjektív értékelésen alapuló versenyen: előbbi az összesítésben a 13., míg utóbbi a 14. helyet szerezte meg. Az elért eredmények értékét növeli, hogy “Amorf tárgy” kategóriában Seres Sarolta a 2. helyen végzett, míg “Könyv” kategóriában Kacsári Kitti munkája az 5. legszebbnek választott lett.

Köszönöm a kollégák türelmét, és azt, hogy lehetővé tették a tanulók felkészítését a versenyre. Nálam mindkét csapat dobogón végzett! Büszke vagyok rájuk!

Szunyoghné Molnár Mariann

felkészítő tanár