Ballagás – 2019

Nagy izgalommal készültem a műsorra. A meteorológia esőt jósolt, mégis kegyes volt hozzánk, és nem rontotta el az ünnep pátoszát. Igyekeztem valami újat beletenni. Megköszönném Vachóné Oroszlán Szilvia anyukának, aki a szülők nevében szólt a ballagókhoz, továbbá Benkó Tamás 12.D o osztályfőnökének, aki egy rendhagyó “útravalót”  nyújtott át a ballagóknak.

Megalapítottuk az Arany Oscar díjat, amit a legtöbbet javító diák kapott 20000 ft jutalommal. A hagyományokhoz híven az idén is kiadtuk a Mikszáth plakettet. A műsor egyik fénypontját volt diákjaink adták. Mészáros Dalma szintetizátor kíséretére Balla Béla énekelt. A tavalyi hagyományt folytatva most is felengedte a Megyeháza előtt az 5 osztály az iskola vezetésével, vendégeivel együtt az ezüst és bordó lufikat.

Ezennel szeretnék minden végzősünknek sikeres érettségit, szakmai vizsgát kívánni.

Sirokiné Handó Ildikó

szaktanár