KARÁCSONYI KÉSZÜLŐDÉS

Kézműves foglalkozás

2018. december 5-én (szerdán) 14:30 órai kezdettel karácsonyi készülődés jegyében kézműves foglalkozást, kreatív délutánt szerveztünk tanulócsoportjainknak. A kellemes hangulatú délután folyamán igyekeztünk minél szélesebb körű, mindenki igényének,ízlésének és kézügyességének megfelelő tevékenységekbe bevonni tanulóinkat. A program során a gyerekek mézeskalácsot díszítettek, karácsonyfadíszeket, karácsonyi üdvözlőpapokat, ajándékkísérő kártyákat készítettek. A diákok az elkészült ajándéktárgyakat különböző díszcsomagolási technikákat alkalmazva becsomagolhatták és hazavihették azokat.Az ünnepi hangolódás és a kellemes, örömteli hangulat elérése céljából karácsonyi zenét hallgattunk. Mind a tanulócsoportok tagjai, mind a tanulócsoport vezetők pozitív élményekkel térhettek haza a nap végén.

Néhány kép a rendezvényről: