Nyolcadikosokra hangolva


Iskolánk is bemutatkozott a Szabó Lőrinc Általános Iskolában megrendezett Pályaválasztási Kiállításon.

      

Diákjaink talpraesetten állták az érdeklődő nyolcadikosok “rohamát”. Az általános iskolák végzős tanulói ízelítőt kaphattak az iskolánkban oktatott szakmákból, megismerhették a kereskedelem, vendéglátás, cukrászat és rendészet rejtelmeit.

Varga Viktória 12. V osztályos tanulónk így ír a rendezvényről:

A környékből sok iskola vett részt a kiállításon. Minden iskola a saját szakmáiból tartott bemutatót, és ki is lehetett próbálni őket. Mi a szakács szakmát képviseltük: a gyerekek nálunk szendvicseket készíthettek különböző krémekből, felvágottakból, zöldségekből. Miközben készítették a finomságokat, mi válaszoltunk a kérdéseikre, ha esetleg érdeklődtek.”

Köszönjük tanulóinknak a részvételt és a segítséget!