Karrierbörzén jártunk

November 13-án a 12. D, 12. KV és 14. A osztály tanulói hasznos kiránduláson vehettek részt: a Nógrád Megyei Kormányhivatal által szervezett Karrierbörze rendezvényén jártak Salgótarjánban.

A felsőoktatási intézmények és különféle cégek standjai között nagy érdeklődéssel sétáltak a mi diákjaink is, akik számára lehetőség nyílt kérdések feltevésére, személyes tanácsadásra is.

A kiállítást szakmai témájú és ismeretterjesztő előadások tették még színesebbé.

Elmondhatjuk, hogy mindannyian sok-sok új és hasznos információ birtokában térhettünk haza az idei Karrierbörzéről. A továbbtanulni szándékozók számtalan felsőoktatási intézményt ismerhettek meg, és a munka világában elhelyezkedni kívánók látókörébe is sok új lehetőség került.

A rendezvény célja éppen ez volt: megismertetni a pályaválasztás előtt álló diákokkal a lehetőségeket, hosszú távon pedig elérni azt, hogy a fiatalok Nógrád megyében maradjanak.

Köszönjük a lehetőséget!