“KI MIT TUD?” – Pályázati felhívás

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Területi Kisebbségi Kapcsolattartási Munkacsoportja a kisebbségi együttműködés jegyében

„KI MIT TUD?”

vetélkedőt szervez tehetséges fiatalok részére.

A vetélkedőre olyan Nógrád megyei középiskolás diákok nevezését várjuk – egyénileg vagy csoportban – akik a 2018/2019-es tanévben középiskolai tanulmányokat folytatnak.

A jelentkezés határideje: 2018. szeptember 10.

A verseny tervezett időpontja: 2018. szeptember 25.

A megyei első helyezett az országos versenyen képviseli majd Nógrád megyét.

Jelentkezési feltételek

• Bármilyen művészeti ágba tartozó produkcióval lehet nevezni, a díjazás általános kategóriában történik.
  • A jelentkezéseket (kizárólag a mellékelt jelentkezési lapon) elektronikus formában kell eljuttatni az alábbi címre: bunmeg@nograd.police.hu
  • A határidőn túli jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni!
  • A Ki mit tud? első három helyezettje, a zsűri döntése alapján díjazásban – tárgyjutalomban – részesül.
  • A továbbjutó kiválasztása kategóriától függetlenül történik.

A programmal kapcsolatos bármely kérdés esetén érdeklődni a Nógrád Megyei Rendőrfőkapitányságon
Karvai Norbert r. alezredesnél a 06-20/383-1977 telefonszámon vagy a karvain@nograd.police.hu e-mail címen lehet.

Jelentkezési lap: ITT