Délvidéki kirándulás

A Rákóczi Szövetség felhívására jelentkezve, iskolánk öt tanulója (Baráth Dorka, Jakus Attila, Szemesi Dávid, Teknős Dominik és Vígh Dávid) jutalomkiránduláson vehetett részt a különböző versenyeken elért eredményeik illetve iskolai aktivitásaik miatt. Diákjainkat Czibulya Márk tanár úr kísérte el.

A kirándulók sűrű három napot tudhatnak maguk után, melyek során sok új baráttal, élménnyel gazdagodhattak.

A töb, mint 100 fős csoport tagjaiként meglátogatták Szabadkát, Óbecsét, Törökbecsét. Ellátogattak Csurogra, a délvidéki vérengzések emlékművéhez, megtekintették Péterváradon a várat. Megmelékeztek Nándorfehérváron Hunyadi Jánosról illetve felkeresték az eleméri templomot és az aracsi pusztatemplomot.

Délvidéki kirándulás