SAÚH – 2017

Idén négy diákunk vett részt a középiskolásoknak megrendezett sátoraljaújhelyi táborban. 420 diák és tanár élhetett ezzel a szuper lehetőséggel július 3. és 9. között. Sok színes és mozgalmas programon vehettünk részt. Szerintem a kedvenc helyszíne mindenkinek a Magyar Kálvária volt. Előadásokon jelentünk meg, melyből néhányat megneveznék: Felvidéki kitelepítés; A magyar nyelv szépsége-Fűzfa Balázs; 1956 versekben-Tóth Péter. Ezek csak néhányan a rengeteg előadás közül. Kirándultunk Kassára, Sárospatakra, Füzér várába. Csoportokban dolgoztunk egy egész héten keresztül, amelynek tagjaival mondanom sem kell, mennyire szoros lett a kapcsolatunk. A maradék időben igénybe vettük a szállás medencéjét és ismerkedtünk, hogy minnél több barátsággal tudjunk hazatérni.

Csikány Emese

SAÚH – 2017