Tokaji bűnmegelőzés

A tavasszal megrendezett Túlélőtúra nyertes csapata részt vehetett Tokajban egy bűnmegelőzési táborban június 3-5. között. Tokaj felé megálltunk a muhi csata emlékműjénél, ahol Nagy Tamás jóvoltából megismerkedhettünk az emlékmű létének alapjául szolgáló eseményekkel.
Tokajban az elszállásolást követően kenutúrán vettünk részt majd, majd megismerkedtünk a várossal. Vakarcs József és Szalai Tibor bűnmegelőzési tanácsadók vezetése mellett a diákok csapatépítési tréningeken és oktatáson vettek részt. Emellett persze jutott idő a szórakozásra, lövészetre, sportolásra és strandolásra is.

Június 4-e lévén ellátogattunk a trianoni emlékműhöz, megemlékezve a békediktátumról.

Hasznos és élményekben gazdag programon vehettek részt a diákok és tanárok egyaránt, melyért köszönet a Nógrád Megyei Rendőr főkapitányságnak és a Rákóczi Szövetségnek a támogatásért!

Tokaji bűnmegelőzés