INFOPROG 2016 – Konferencia

A Rákóczi Szövetség és az Infotér Nonprofit Kft. meghívásának elegettéve vettek részt iskolánk diákjai a Kárpát-medencei magyar középiskolák informatikai versenyéhez, az INFOPROG-hoz kapcsolódó konferencián.A Salgótarjáni informatikai konferencián bemutatott előadások során több dolgot megtudhattunk a számítógéppel és az elektronikus világgal kapcsolatos dolgokról. Az előadók próbálták a diákok számára is érthetővé, lazábbá tenni az előadást és képekkel is illusztrálták mondanivalójukat. Próbáltak a közönségtől, tőlünk is kérdezni, hogy személyesebbé váljon az előadás és jutalom is járt érte. A konferencia jó hangulatban telt, és ha ismét lesz ilyen lehetőség, örömmel részt vennék rajta, mert tanulságos, vicces, szórakoztató volt és a vendéglátás is nagyon jó volt!

Baranyi Loretta